Účetní je prostředníkem mezi podnikatelem a státem – článkem, který pomáhá splnit zákonné povinnosti a využít zákonné možnosti. Vaše účetní má přehled o daňových, ale i dalších povinnostech podnikatele.

Příklad vedení účetnictví obchodu se sportovními potřebami – s.r.o.

Tuto firmu účtujeme už od jejího založení. Služby naší účetní kanceláře začínají už přihlášením firmy jako plátce k DPH, dále např. konzultací k registraci k EET na finančním úřadě. Klient dokládá denní sjetinu tržeb z pokladny. Mezi hlavní nákladové položky patří nájem kanceláře a podnikatelský úvěr. Zboží je účtováno metodou B, skladovou evidenci si klient zajišťuje sám. Zajišťujeme klientovi všechny povinnosti spojené s přiznáním k DPH. Nabízíme rovněž vedení mzdové agendy a zpracování mezd.
Doklady nám můžete předávat osobně, ale i třeba v elektronické podobě. S.r.o. s úřady už povinně komunikuje výhradně elektronicky a také řada živnostníků má datovou schránku, takže odpadá nutnost obíhat úřady osobně.

Účetní Teplice

Významnou součástí služeb naší účetní kanceláře je poradenství. Podnikatel bude vědět, jaký dopad mají jeho kroky na výši jeho daňového základu či jak ho lze v jeho situaci optimalizovat. Účetní (Teplice) zváží, jak nejlépe a správně vykázat jeho náklady spojené s podnikáním, jaké doklady je třeba doložit či jak správně vést potřebou evidenci.

Nemáte rádi papíry?

Účetnictví bez tisknutí dokladů: Své dokumenty nám můžete zaslat v PDF nebo nasdílet např. přes Google dokumenty. Možnost odevzdání přiznání přes datovou schránku. Vaše kompletní zpracované účetnictví archivujeme elektronicky v PDF pro případ kontroly. Je to ekologické.

Další poskytované účetní služby:

  • Vedení podvojného účetnictví
  • Mzdové účetnictví
  • Konzultace s účetní a daňové poradenství
  • Komunikace s úřady
  • Vaše faktury mohou být v angličtině, němčině či polštině
  • Průběžné výstupy z účetnictví

Sháníte-li účetní v oblasti Teplice – Duchcov – Bílina, kontakt je ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.