Chcete-li začít podnikat, bude se vás týkat také nutná administrativa: vedení daňové evidence nebo účetnictví a s tím spojené odevzdávání daňového přiznání spolu s Přehledy na sociálku a zdravotní pojišťovnu. My od vás potřebujeme všechny doklady k vašemu podnikání. Vy od nás budete mít vše potřebné pro úřady tak, abyste měli všechno v pořádku a abyste se v tom vyznali. Děláme to tak, abychom sami měli z naší práce pocit, že klient nic nepřehlédne ani neopomene zaplatit. Aby se také nám vaše složka nebo šanon s doklady LÍBILA (i když vy se do něj třeba ani nepodíváte). To nevadí, mít administrativu v pořádku vám přinese klid a vyplatí se to – kontroly se neřídí logickým výběrem a finančák nikdy nespí.

Daňové přiznání – účetní Ústí nad Labem

Chceme od vás nejen faktury a účtenky, ale i výpisy z bankovního účtu. Klienty to někdy překvapí, jde však o to, že až teprve vlastní úhrada faktury je tím příjmem nebo výdajem, který se zdaňuje. Navíc tak někdy najdeme platby, ke kterým nám klient zapomněl přinést doklad a ten by jinak nebyl zahrnutý. Případně další doklady k vašemu podnikání, např. VTP vašeho vozu, knihu jízd, doklady k podnikatelskému úvěru, evidenci skladu apod. Pokud někoho zaměstnáváte, i s tím se na nás můžete obrátit. Naše účetní kancelář je vám k dispozici i pro činnosti mzdové účetní.

Veškeré podklady nám můžete předat osobně v Teplicích. Stejně tak je možné elektronické předání naskenovaných dokumentů. Hotové daňové přiznání vám pak zasíláme poštou anebo odevzdáváme datovou schránkou.

Účetní poradenství

Potřebujete mít aktuální přehled o stavu vašeho podnikání? Chcete po skončení měsíce znát čísla jako obrat Vaší firmy nebo výši marže? Nejste spokojeni, že vás minule překvapila čtvrtletní platba DPH nebo výše daňového základu? Naši klienti mají k dispozici výstupy ze svého účetnictví, které jim pomohou, aby je nic nezaskočilo. Může jít o úplně jednoduchý přehled s aktuálním ziskem firmy a očekávanými nedaňovými platbami (např. odvod DPH, zálohy na zdravotní a sociální), případně individuální report nastavený podle potřeb podnikatele.

  • Daňové přiznání v Ústí nad Labem, Teplicích a okolí
  • Vedení účetnictví pro s.r.o.
  • Mzdové účetnictví
  • Průběžné výstupy/ reporty
  • Komunikace s úřady
  • Daňové poradenství
  • Účetnictví bez tisknutí dokladů
  • Rozumíme i fakturám v anglickém, německém či polském jazyce

Potřebujete-li účetní v Ústí nad Labem, Teplicích a okolí – kontakt je ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.