Vypracování dokladů je pro nás v podstatě rutinní záležitost, vždy však potřebujeme součinnost podnikatele v jejich dodávání. Naše účetní kancelář (Teplice) vám pak umožní průběžně sledovat aktuální situaci příjmů a výdajů. Navíc můžeme vypracovávat nejrůznější manažerské výstupy podle vašich potřeb a požadavků. Závěrečným výstupem práce účetní jsou pak nejrůznější daňová přiznání a přehledy – vše v Praze.

Služby účetní Praha

Účetní kancelář (Praha) vás informuje o možnostech různých daňových úlev či vaší situaci před institucemi sociálního a zdravotního zabezpečení – tedy zda je vaše výdělečná činnost hlavní nebo vedlejší. Dále poskytneme podnikateli informaci o tom, kam zaplatit jaké daně tak, aby byla splněna jeho zákonná povinnost. Vzhledem k tomu, že daňové zákony se často různě upravují a mění, je pro podnikatele jednodušší obrátit se na účetní, než si všechny informace zjišťovat.

Nemáte rádi papíry?

Účetnictví bez tisknutí dokladů: Své dokumenty nám můžete zaslat v PDF nebo nasdílet např. přes Google dokumenty. Možnost odevzdání přiznání přes datovou schránku. Vaše kompletní zpracované účetnictví archivujeme elektronicky v PDF pro případ kontroly. Je to ekologické.

Účetní – Praha

  • expresní zpracování daňových dokladů
  • vypracování daňového přiznání
  • měsíční daňová hlášení a přehledy
  • rozumíme fakturám v anglickém, německém či polském jazyce
  • flexibilní přístup

Žádáte-li ostatní účetní služby daňové evidence v Praze – kontakt je ZDE.