Dále poskytujeme například vyhotovení ostatních daňových přiznání, jak pro firmy či podnikatele, tak pro soukromé osoby – například přiznání k dani silniční, k dani z nemovitosti, nebo odevzdání přiznání a přehledů na příslušné úřady v místě klienta. Nebo také propočet toho, zda se podnikateli vyplatí spíše paušální výdaje nebo skutečné výdaje. Dále zejména nejrůznější účetní a daňové poradenství podle potřeb klienta.

Zahájení spolupráce

Kontaktujte mě nejlépe přes web ZDE >>, na vaši poptávku se vám pak ozvu e-mailem s cenovou nabídkou a upřesním podobu naší spolupráce.

Mé služby zahrnují vedení podvojného účetnictví / vedení daňové evidence a sestavení daňového přiznání k dani z příjmu, které vám pak pošlu v PDFku k odevzdání, nebo vám přiznání předám vytištěné. Rovněž klienti od nás dostanou přehlednou informaci, na jaký účet hradit daně a další povinné platby.
Jsme pojištěni na výkon činnosti účetních.
Na vaše e-maily reaguji zpravidla do tří dnů.
Standardně mé služby nezahrnují vystavování vašich faktur klientům ani placení/ příkazy do banky k přijatým fakturám. Posílám pouze na základě připravených mezd bankovní příkaz v PDF, který si klient do své banky zadává zpravidla sám.

Klienti mi nejčastěji sdílí své doklady přes Google dokumenty nebo posílají e-mailem, vyjímečně doručují papírově. Účetnictví vedeme v našem programu Pohoda.

Naše spolupráce začne podpisem smlouvy, úhradou zálohové faktury a dodáním vašich dokladů.

Nevíte si rady s doklady, které potřebujeme?

Naše práce je účetnictví, takže úplné, kompletní a v pořádku doklady jsou NUTNOU podmínkou pro provedení naší práce pro vás.

Chápeme, že se může stát, že něco chybí. Naší prací je též upozornit na to. Nicméně i čas, kdy zjišťujeme, co chybí a co pro kompletnost a zahájení naší práce potřebujeme, je již časem práce na vaší zakázce.

Vždy dostanete info, jak si to nastavit a jak připravené podklady potřebujeme, aby naše spolupráce mohla v budoucnu už probíhat hladce a plynule.

Další účetní služby Teplice

Namátkou například:

 • jakou výši odpisů lze uplatnit při prodeji majetku v průběhu roku,
 • specifika přechodu z paušálních výdajů na daňovou evidenci (skutečné výdaje) a naopak,
 • stanovení, zda jde před OSSZ a zdravotní pojišťovnou o výdělečnou činnost hlavní nebo vedlejší, když jste podnikající maminka pečující o malé dítě,
 • jak má vypadat kniha jízd, ze které bude možné vyčíst potřebné údaje,
 • poradenství, jaké náklady si klient může uplatnit v rámci své konktrétní situace a jaké doklady k tomu doložit,
 • jak správně uplatnit náklady na dílnu či kancelář v rámci vlastního rodinného domu,
 • přihlášení podnikatele k různým institucím či jako plátce různých daní podle potřeb a situace.

Nemáte rádi papíry?

Účetnictví bez tisknutí dokladů: Své dokumenty nám můžete zaslat v PDF nebo nasdílet např. přes Google dokumenty. Možnost odevzdání přiznání přes datovou schránku. Vaše kompletní zpracované účetnictví archivujeme elektronicky v PDF pro případ kontroly.

Vypracování daňových přiznání Teplice

 • Přiznání k dani z nemovitostí
 • Přiznání k dani z převodu nemovitostí
 • Přiznání k silniční dani
 • Odevzdání přiznání na příslušné úřady v Teplicích

Žádáte-li ostatní účetní služby daňové evidence v Teplicích – kontakt je ZDE.