Často se na nás obracejí zájemci o přechod k jiné účetní firmě z důvodu nespokojenosti s tou stávající (nová účetní firma: Teplice). Obvykle jde o špatnou komunikaci – navíc třeba v období, kdy už jim hoří termíny pro podání daňového přiznání – nebo například nejasnou cenovou politiku. Naše služby samozřejmě poptávají i zcela noví podnikatelé. Máte-li též zájem o služby naší účetní kanceláře nebo o vyplnění daňového přiznání, je ideální když nám zašlete mailem následující údaje:

Nová účetní firma: Teplice

  • Jedná se o s.r.o., fyzickou osobu OSVČ?
  • Obor podnikání?
  • Jste plátce DPH?
  • Kolik máte zaměstnanců? Na plný pracovní poměr nebo jen na DPP/ dohodu?
  • Přibližný počet a strukturu vašich dokladů (ročně nebo měsíčně, podle konkrétní situace), např. mzdy, nájem kanceláře, internet, firemní telefony, vystavíte měsíčně xy faktur, či máte příjem z pronájmu xy nemovitostí, počet faktur od dodavatelů, faktury za energie, atd. atd.. Máte majetek (např. firemní auto) na úvěr?
  • Máte v rámci firmy či podnikání nějaký majetek – firemní vozidla (počet) či např. nemovitosti?
  • Dále uveďte případné další „speciality“, jako například vracení DPH z EU.

Nová účetní firma: Teplice

Přechod od stávající účetní je pro všechny zúčastněné vždy časově i odborně náročný. Často se podnikatel nakonec rozhodne ho neuskutečnit, třeba i proto, že dostane od stávající účetní lepší nabídku. Proto ušetří čas podnikateli a v případě nerealizování zakázky i potenciální nové účetní, když učiníte prvotní kontakt s případnou novou účetní e-mailem namísto osobních schůzek.

Nová účetní firma: Teplice

Pro spokojenost obou stran je zásadní dodržování termínů. Aby naše účetní kancelář mohla garantovat dodání všech podkladů a přiznání na úřady včas, neobejde se bez součinnosti klienta. Jde nám zde jak o samotné včasné dodávání dokladů (jak dokladů k DPH, tak i veškerých podkladů ke mzdám) dle předchozích instrukcí od účetní, tak i o dostupnost – tedy dosažitelnost na telefonu a e-mailu, případně jiném komunikačním kanálu dle domluvy.

Žádáte-li hovořit na téma: Nová účetní firma: Teplice – kontakt je ZDE.