Nebaví vás tisknutí dokladů a předávání „vaší krabice“ vaší účetní? V naší účetní kanceláři máme rádi bezdokladové účetnictví. Vaše doklady nám můžete předávat elektronicky v PDF, sdílet je třeba přes Google dokumenty a podobně. Je to ekologické, s využitím moderních technologií šetříte lesy a nemusíte za účetní jezdit s krabicí dokladů.

Zpracování účetnictví Teplice

Klientům, kteří si oblíbili spíš klasickou cestu, rádi připravíme nejdůležitější doklady potřebné pro případnou kontrolu vytištěné a založené přehledně do šanonu. Tak, aby se v tom sami vyznali. Také samotné Přiznání a přehledy dostanete vytištěné k odevzdání s vyznačením podpisů. Úplně všechny vaše podklady (třeba různé pomocné přehledy) však netiskneme. Pokud chcete mít opravdu všechno doma, předáme vám vaší kompletní agendu v elektronické podobě např. na CD po skončení roku.

Účetnictví bez papírů

Těm, co opravdu nemají v lásce papíry, se bude navíc hodit datová schránka pro odevzdávání Přiznání a přehledů elektronicky. Jako bonus nemusíte chodit osobně na úřady. To se může hodit, pokud se zpracovává daňové přiznání na poslední chvíli kdy už jsou na úřadech fronty. Se zřízením datové schránky vám rádi poradíme. Hotové daňové přiznání budeme přes datovku posílat za vás. Přiznání a přehledy pak samozřejmě archivujeme ve formátu vhodném pro případnou budoucí kontrolu elektronicky a tyto uložené formuláře jsou vám na požádání k dispozici. S datovou schránkou můžete vše odevzdávat bez nutnosti vlastnit elektronický podpis. Zeptejte se nás, je to opravdu snadné a pohodlné.

Účetní kancelář Teplice

Zkuste to jako my. Pro práci na počítači používáme dva monitory. Na jednom si tak můžeme zobrazit dokument bez nutnosti ho tisknout a na druhém ho třeba zapisujeme do účetního programu či s ním jinak pracujeme.

  • Průběžné vedení daňové evidence a účetnictví
  • Přiznání k dani z příjmu
  • Mzdové účetnictví
  • Doklady elektronicky
  • Možnost odevzdávání datovou schránkou
  • Flexibilní přístup
  • Daňové poradenství, konzultace On-line přes Skype

Hledáte-li účetní v Teplicích – kontakt na účetní je ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.